Harry Potter Fans

Čím potešiť Harry Potter fanúšika (nielen) na Valentína?

Ahojte. Vítam Vás pri ďalšom článku z Harry Potter sekcie. Ako už nadpis napovedá, dnes to budú tipy na darčeky pre fanúšika čarodejníckeho sveta! Vybrala som veci, ktoré mám doma, a ktoré mám veľmi rada. Tieto veci by ani v dnešnej lockdownovej dobe nemal byť problém zohnať a tak som ku každej dala odkaz, kde si vec viete objednať 🙂 Poďme na to.

Knihy

Začneme knihami. V mojej zbierke ich je teda neúrekom a je z čoho vyberať. Základné dejové knihy porovnávam tu. Inšpirovať sa môžete aj v mojich predstavovacích videách. Ak to má byť prvá kniha mimo dejových, určite odporúčam Filmové čary. Ak už obdarúvaný knihu vlastní, môžete doplniť túto sériu ostatnými druhmi ako napríklad Hrdinovia a tí druhí, Tvory a netvory, Rekvizity a artefakty alebo Magické miesta.

Hra

Harry Potter hra! To je asi ten najúžasnejší darček do týchto ťažkých časov. My máme doma už HP hier viac, jedna z nich je postrehová hra Dobble. Hra je veľmi variabilná, má ľahké pravidlá a je veľmi skladná. Kartičky sa odkladajú do plechovej škatuľky, takže aj keď toto všetko pominie, hru si môžete so sebou zabaliť na výlety 🙂

Hru Dobble nájdete rovnako v Martinuse aj v Albi aj v obchode Nekonečno

Druhá hra, sú Kúzelné Tvory. Hra jednoduchá na pochopenie, celkom zábavná a bavila aj štyroch dospelých ľudí 😀 . Jediná škoda (pre mňa) je, že ju máme po česky, preložená zatiaľ nie je. Ivka až tak nebaví a tak ju hráme, len keď máme návštevu… čo sa teraz často nestáva…

Naša (aj Zúbkova!) obľúbená hra je Boj o Rokfort. Sú dve – menšia sa volá Obrana proti čiernej mágii. O oboch píšem v tomto článku. Tu si môžete prečítať moje dojmy, názory a aj rozdiely medzi nimi.

Figúrky

Moje figúrky Vám asi nemusím predstavovať. Ale keby predsa, tak tadáááá toto sú Funko pop figúrky. Sú z vinylu, tie štandardné majú cca 10 cm a v potter sérii ich je neúrekom. Píšem „štandardné“ lebo samozrejme, aj vo veľkostiach je veľa možností. Napríklad mám 18 cm Hagrida ale aj malého asi 5cm stromostrážcu a viem, že existuje aj figúrka Brlohu alebo že sú XXL figúrky 🙂 Vravím, je ich naozaj veľmi veľa. Ja som sa už dávno zmierila s tým, že mať všetky nikdy nebudem. No aj tak sa im každý sviatok veľmi teším. Lebo síce všetky mať nebudem, ale čím viac, tým lepšie 😀 .

Figúrky si väčšinou chodím vyberať do predajní Brloh a Nekonečno.

Vrecko

Ak ste skôr z tých, ktorí neobľubujú hry, neradi čítajú knihy a ani nechcú utierať prach z vecí na poličkách, potom mám pre vás aj praktický tip. Pažravé vrecko. Čo to je? Rozkošné vrecúško so sieťkou, ktoré šije Daniela.

Ja som si od nej kúpila vrecúško s HP tématikou (samozrejme) 🙂 A takéto vrecúško má milión využití! Od vrecka na cvičky, cez vrecko na hry, až po nazbierané poklady, ako napríklad gaštany, kamienky. Môžeme ho s nami vziať na ovocie a zeleninu do obchodu, alebo ako taštičku na plienky a hračku keď idem k doktorke so Zúbčatkom…. Odkedy ho máme, je mi stále po ruke! Lebo je krásne a funkčné 🙂 . A keď teraz po roku upravujem tento článok, priznávam, že som si ich ešte pár dokúpila. Nosíme v ňom (aj) náhradné oblečenie 😀 .

Pažravé vrecko si viete objednať už hotové alebo si môžete sami nakombinovať z vybraných látok na Instagrame Pažravé vrecká

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

error

Sociálne siete