O čom píšem

KATEGÓRIE

Zúbkovej portfólio

Napísali o mne

Ak by som mala Mišku opísať len tromi slovami, určite by som zvolila prívlastky pracovitá, kreatívna a autentická. Miška starostlivo a s citom buduje svoju komunitu, na nič sa nehrá, ukazuje život mladej ženy a mamy so všetkými jeho odtieňmi.

Miška má pre nás ideálne „vyskladané“, reagujúce publikum, s ktorým výborne pracuje. Pre nás ako značku zameranú aj na detskú módu je skvelým ambasádorom, s jej výstupmi sme vždy nadmieru spokojní. Je autentická, priateľská a vždy vytvára zaujímavý obsah aj ďaleko nad rámec dohodnutej spolupráce. Má od nás voľnú ruku a nikdy nešliapla vedľa. Nielen, že krásne fotí, ale dokáže dať svojim príspevkom a príbehom kus seba. A hoci to možno pre niekoho nie je dôležité, mne veľmi imponuje, že ovláda slovenskú gramatiku a okrem instagramového účtu sa poctivo venuje aj svojmu blogu.

Sledujem Miškine výstupy aj pre iné značky a vidím, koľko času a úsilia venuje každému jednému z nich. Myslím si, že jej profil má veľký potenciál a som veľmi rada a vďačná, že je súčasťou príbehu nášho hniezda.

Vtacatko.sk