Vitajte

Ahojte 🙂 Teší ma, že ste zavítali na môj blog Zúbková. Písanie ma baví a keď formujem svoje myšlienky do slov na blogu, pomáha mi to utriediť si myšlienky, priority a hlavne odfiltrovať stres a veľa krát aj hnev či smútok. Rada píšem veci zo života, o mne, o mojom manželovi Ivanovi – na tomto blogu prezývanom Zúbok, o našom šťastí a vtipných príhodách… no keďže život je ako bonboniéra a nie vždy nám cukrík zachutí tak, ako by sme chceli, píšem aj o problémoch, strastiach, hádkach a nezhodách. Keďže je to dosť veľa tém, rozhodla som sa ich zoradiť pre lepší prehľad do kategórii.

Snažím sa myslieť optimisticky a verím, že VŽDY situácia dobre dopadne. Ak to neskončilo dobre, ešte nie je koniec 🙂 Viac o nápade založiť blog Zúbková sa môžete dočítať v článku Vitajte!

A takto si so Zúbkom tancujeme životom 🙂

Články

Je to tu. Máme obrovské šťastie a neskutočnú radosť! Budeme rodičia! Aby sme si naše čakanie zaznamenali, rozhodla som sa písať o tom články 🙂 Verím totiž tomu, že na tie ťažšie momenty rýchlo zabudneme a ostanú len tie pekné. Tak to už totiž býva. 🙂 Takže tu budú neskreslené fakty a postrehy z tehotenstva. Zúbčatko naše, veľmi sa na teba tešíme.

Cestovný denník – aj tak by sa dala pomenovať táto kategória článkov. Aby som si spomienky na našu svadobnú cestu mohla vždy „refreshnúť“ a aj preto, lebo sama neverím, že som to zažila. Budú tu pribúdať naše zážitky z Ameriky, ktoré boli pre mňa splneným snom.

Som Potterhead – milujem Harryho Pottera. Viac knihy ako filmy ale samozrejme aj tie mám napozerané 🙂 Určite existujú väčší Potterlovers ako som ja, to sa nehádam. No ani nepopieram, že z môjho okolia nepoznám nikoho, kto by to „hrotil“ tak ako ja. Slovo hrotil som dala do úvodzoviek len kvôli môjmu okoliu, ktoré si myslí, že som HP maniak. Ja si to nemyslím. Pretože viem, že existujú aj väčší fanúšikovia 🙂 A ja som ich vždy obdivovala a závidela im, že majú predmety alebo že boli na miestach, ktoré s HP súvisia. Vždy som túžila vidieť miesta z kníh na vlastné oči a tento sen som si splnila! Bola som v zábavnom parku v Amerike, kde sme navštívili Harry Potter wizarding world!

Sama som si neuvedomovala, aká citlivá téma je TEHOTENSTVO. Došlo mi to až v momente, keď sa na mňa začali valiť otázky ohľadom toho, kedy budeme s Ivanom rodičia. Dlho som nosila túto tému v hlave, až som sa rozhodla, že o tom napíšem článok. Citlivá téma – tehotenstvo. Bola by veľmi rada, keby ste mi po prečítaní napísali, aký je Váš názor na túto problematiku.

Niekedy mám pocit, že nezvládam život sama so sebou, nie to ešte život s manželom a dvoma mačkami. Uvedomujem si, že hnevanie sa na Ivana je často spôsobené hnevaním sa sama na seba. To však nezabraňuje mojim myšlienkam prúdiť v mojej hlave ako sa im zachce. Ivana milujem a nevymenila by som ho za nič no ako to je v mojej hlave, keď myšlienky by ho predali za jednu hrianku na raňajky sa môžete dočítať v tomto článku 🙂

Zaklikni si „páči sa mi to“ na facebookovej stránke Zúbková o živote a už ti neujde žiadna novinka – pridávam tam upozornenie vždy, keď na blogu vyjde nový článok 🙂