Harry Potter Fans

Magické darčeky

Polovica Novembra je za nami a ja si dovolím priniesť na svoj blog už vianočnú atmosféru. A môj prvý vianočný článok nemôže mať iné, ako magické vibrácie. A tak sa pohodlne usaďte a nechajte sa inšpirovať darčekmi v téme Harryho Pottera. Tento článok je sponzorovaný obchodom Nekonečno, ktorý nám poskytol aj zľavový kód v tvare zubkova_10

Mikuláš

Čo vám nosí Mikuláš do čižmičky? My sme si doma neplánovane zaviedli takú tradíciu – k jednému kúsku obľúbenej sladkosti (alebo iného šmaku) si dávame aj iné prekvapenia. Knižku, CD, spomienkové kartičky, chránič na zuby (Zúbok a jeho hokej hahah). Tu sú moje mikulášske tipy:

Figúrka

Toto je moja najobľúbenejšia kategória. Milujem ich zbierať! Popky som vám už spomínala aj predtým a áno, doteraz ma neomrzeli. Je to prosto láska. A táto Hedviga je neskutočne cute. A je to sova snežná, tak hádam privolá aj biele sviatky 🙂

Hedviga

Rúško

Nuž, taká je doba. A vyzerá to tak, že ešte aj nejaký čas bude. A prečo si to teda nespríjemniť niečí tématickým, čo sa nám páči? Ja som si vybrala svoju fakultu, ty môžeš tiež. Nekonečno má v ponuke aj Rokfortský express a mnoho iného, stačí si vybrať.

Kniha

Nesmrteľný darček. Kniha vždy poteší. Hlavne taká do potteráckej zbierky. Moje tohtomesačné odporúčanie na knihu je jednoznačne Magický rok. Ja som (si) ju objednala na narodeniny a teda, musím povedať, že mi vyrazila dych! Prenádherné ilustrácie, nezverejnené náčrty, zaujímavé dátumy či citáty sú len zlomok toho, čo v knihe na každý jeden deň v roku nájdete.

Kniha Magický rok
31. Júl – Harry Potter má narodeniny. V knihe sa dozviete aj kedy má narodeniny Molly Weasley, či Sirius Black 🙂

Vianoce

Mám tu tri tipy aj na Vianočné Harry Potter darčeky. Sú trošku vo vyššej cenovej relácii ale dávam prútik do ohňa za to, že sa oplatia.

Kufrík

Kufrík Harryho Pottera! Povedzte mi, kto z nás nemal chuť si ho zbaliť a 1. Septembra s ním odísť na nástupište 9 a 3/4 a vlakom sa odviesť až na Rokfort? V tomto kufríku nájdete to, čo každý záškodník potrebuje! Čarovný prútik (a.k.a. pero), prijímací list do školy, záškodnícku mapu, lístok na vlak, lístok na metlobalový zápas, odznak a zápisník na kúzla.

Vo vnútri nájdete rekvizity z filmu – list si môžete vypísať podľa vášho uváženia pomocou prútiku. Svoj habit môžete ozdobiť pomocou brošni v tvare čokoládovej žabky.
Kovové pracky sú nádherný detail kufríku

Hra

Spoločenská hra Boj o Rokfort je už teraz top1 v novinkách a ja som maximálne zvedavá! A som nedočkavá. Hej ja viem, že moja (ne)trpezlivosť je legendárna ale táto hra už má tretí dátum vydania. Naozaj som zvažovala, či ju do tohto článku zahrniem, lebo dnes, keď tento článok píšem, je dátum vydania 15.December a to je naozaj už ltt do Vianoc. No keďže sa na ňu neskutočne teším, dám ju sem. Verím, že bude stáť za to, aj keby nestihla pod stromček doraziť. Verím, že to pod stromček stihne, že naozaj nesklame a že nás bude sprevádzať nejedným večerom plnom zábavy a smiechu.

Kniha

Čo by to bol za článok, kde by som neodporučila svoje milované Filmové čary. Ja viem, že táto moja obľúbená kniha je skoro v každých tipoch, no uznajte, je dokonalá. Nebudem sa tu o nej rozpisovať, pretože už som jej venovala celý jeden článok, no verím, že by nemala chýbať u žiadneho fanúšika a tak ak máte v kruhoch milovníka nášho sveta, táto kniha určite nebude krok vedľa.

Harry Potter Filmové čary

Tak čo? za mňa – darebáctvo sa podarilo! A čo povieš ty? 🙂

4 komentáre

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

error

Sociálne siete