O Zúbkovej

Zúbková

Ahojte a vitajte 🙂

Volám sa Michaela alias Zúbková, mám 28 rokov, manžela Ivana alias Zúbka a dve deti. Staršia dcéra, Zúbčatko, má tri roky a náš najlmladší člen rodiny Zúbček, k nám pribudol toto leto. Našu päticu uzatvára kocúr Teodor 🙂 .

Teší ma, že ste zavítali na môj blog Zúbková. Písanie je moje hobby, preto som založila tento blog, ktorý práve čítate. Na Instagram píšem svoje zamyslenia, pridávam fotky, ktoré milujem fotiť a tiež sa venujem svojej záľube, svetu Harryho Pottera. Založila som PotterKomunitu a spolu s kamarátkou tvoríme POTTcastER.

Ak mi chceš niečo napísať, môžeš tak urobiť cez kontakt 🙂

Napísali o mne

Ak by som mala Mišku opísať len tromi slovami, určite by som zvolila prívlastky pracovitá, kreatívna a autentická. Miška starostlivo a s citom buduje svoju komunitu, na nič sa nehrá, ukazuje život mladej ženy a mamy so všetkými jeho odtieňmi.

Miška má pre nás ideálne „vyskladané“, reagujúce publikum, s ktorým výborne pracuje. Pre nás ako značku zameranú aj na detskú módu je skvelým ambasádorom, s jej výstupmi sme vždy nadmieru spokojní. Je autentická, priateľská a vždy vytvára zaujímavý obsah aj ďaleko nad rámec dohodnutej spolupráce. Má od nás voľnú ruku a nikdy nešliapla vedľa. Nielen, že krásne fotí, ale dokáže dať svojim príspevkom a príbehom kus seba. A hoci to možno pre niekoho nie je dôležité, mne veľmi imponuje, že ovláda slovenskú gramatiku a okrem instagramového účtu sa poctivo venuje aj svojmu blogu.

Sledujem Miškine výstupy aj pre iné značky a vidím, koľko času a úsilia venuje každému jednému z nich. Myslím si, že jej profil má veľký potenciál a som veľmi rada a vďačná, že je súčasťou príbehu nášho hniezda.

Vtacatko.sk

S Miškou sme mali v Minilove doslova srdcovú spoluprácu. Fotila nám hračky na naše sociálne siete a musím povedať, že vždy prebehla spolupráca bez najmenších problémov. Kvalitné fotky, osobný prístup, dodržiavanie termínov… Neváhala by som Mišku osloviť v akomkoľvek ďalšom projekte. Jej ochota, cit pre detail, schopnosť zachytiť na fotke emóciu, ale najmä profesionálny prístup môžu byť inšpiráciou pre všetkých ostatných.

Katka – minilove.sk

Mišku sme s ponukou spolupráce oslovili minulý rok (2021), pretože sa nám páčil jej obsah na Instagrame a aj to, že sa venuje aj tvorbe na svojom vlastnom blogu. Vždy bola ochotná poslať nám fotky a videá a je vidieť, že si hračky od nás nevyberá iba tak, ale premýšľa nad tým, čo bude mať u nich doma reálne využitie a s čím sa jej deti vyhrajú. Vždy sa môžeme spoľahnúť, že dohodnuté výstupy splní na 100%. Prosíme si viac takých osôb, s ktorými by sme mohli spolupracovať 🙂

playatelier.eu
Distribúcia hračiek Janod a Haba pre Slovensko a Česko

Mišku sme oslovili, keď už bola našou zákazníčkou. Páčilo sa nám jej spracovanie feedu, dizajn a spracovanie príbehov na sociálnych sieťach. Tak sme začali jednorázovú spoluprácu, ktorá postupne prešla do dlhodobej. Super je, že aj keď máme náročnejší produkt, pekne to vie prakticky ukázať a vysvetliť publiku. Samozrejme vďaka peknému spracovaniu sa na to aj pekne pozerá. Takáto prezentácia značky vždy veľmi poteší 🥰.

plienkacik.sk

Mišku sme v rámci spolupráce oslovili na jar 2022, vďaka jej peknému spracovaniu postov a príspevkov na Instagrame. Začali sme jednorázovou spoluprácou, ktorá postupne prešla do dlhodobej, počas ktorej sme nikdy spolu nemali problém. Miška je ochotná, pracovitá a rada s Vami všetko odkomunikuje. Výstupy pridáva pravidelne, na dohodnutej báze. Vždy sa snaží produkty zaradiť najprv do svojho bežného života a následne ich odporúča ďalej. Má vybudovanú komunitu ľudí, ktorí jej dôverujú. Každý výstup je spracovaný zmysluplne, pekne odfotený a úprimne napísaný. Sme veľmi radi, že práve Miška prezentuje našu značku 🙂 . 

BIORUŽA