Sme rodičia,  Zúbčatko rastie

Osem mesiacov, sedem zubov a všade samá voda

Ďalší mesiac ubehol ako voda a ja mám pocit, že toto bol mesiac najväčšej zmeny. Zdá sa mi, ako keby sa Karolína za tento ôsmy mesiac neskutočne posunula vo vývine. Vyrástla, spevnila trup (ešte viac ako doteraz a to som si myslela, že je pevná až-až 😅 Och či som naivná 🤦‍♀️😂), začala s nami komunikovať (dokonca tak, že už jej „reči“ chápe aj Zúbok), je o niečo viac vlasatejšia ako predtým, stal sa z nej veľký hladoško a v ústach sa jej objavili ďalšie zuby.

Tento mesiac sa niesol v symbole vody – okrem toho, že sme začali chodiť na plávanie, veľa sme chodili aj na kúpaliská, jazerá a aquaparky. Voda je láska

Karolína v bazéne

Keďže sa po karanténe otvorili už aj športoviská a plavárne, leto sme odštartovali babyplávaním. Chceli sme začať oveľa skôr – keď Karolína oslávila 4 mesiace ale nakoniec aj dobre, že sme museli čakať. Teraz si tú vodu podľa nás oveľa viac užíva. Keby sme išli skôr, ešte by to tak nevnímala, no isto by sa našli nejaké iné benefity 🙂 . Neskutočne sa tešila a bavila sa. A my s ňou. Popravde, ani neviem, či si vodu užívam tak veľmi, lebo ju mám rada alebo preto, že si ju tak veľmi užíva Karolka 🙂 .

Bola som veľmi zvedavá ako sa bude správať v bazéne, kde nebude prebiehať kurz a tak sme zariskovali a išli sme do aquaparku. Bolo to fantasické a bazény sme si užili všetci traja 🙂 .

Voda, voda. vodička

Na začiatku prázdnin k nám prišiel Riško (o tom, keď tu bol naposledy sa dočítate TU) a Karolka sa ho zas nevedela nabažiť. Užívala si jeho prítomnosť každý deň a bola ešte viac usmiate slniečko ako inokedy :). Chodili sme na prechádzky, výlety aj na kúpaliská. Neviem, ktoré dieťa si tie dni užilo viac 😅.

Moje dve lásky

Zhrnutie mesiaca:

  • prvý krát v bazéne – babyplávanie v Šamoríne
Voda je kamoška – veľmi nás baví v nej byť 🙂
  • Prvýkrát v aquaparku – boli sme v Senci na 3 hoďky – skúšobne ale Karolka to zvládla dokonalo
  • Máme doma bazén – tatino nafúkal bazén a vody dal toľko, aby sa Karolka mohla sama čľapkať
  • Začalo jej chutiť mäso
  • Vykukli jej ďalšie štyri zuby – teraz má dole štyri a hore tri
Boli sme na Devíne
  • Bola na svojom prvom hrade
  • Začala plaziť dopredu – na zraneného vojaka
  • Spravila plank – ako premotivovaná matka si navždy zapamätám tú radosť a jej prekvapenie 😅
  • Stojí na štyroch a už sa aj hojdá, posúva kolienka ale zatiaľ ruky stoja na mieste – posúva nimi len keď sa tahá „na zraneného vojaka“
A ďalšia voda – aquapark Trnava – ale už sa tam nikdy nevrátime – ak ste videli moje stories, viete prečo 😅
na návšteve bola aj tetula Vikula <3

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

error

Sociálne siete