PotterKomunita ⚡️

⚡️ Ahojte kamaráti, komunita Zúbkovej – PotterKomunita ⚡️

Vítam Vás v našej súkromnej sekcii Potter fanúšikov. Je určená každému, kto rovnako, ako ja, miluje čarodejnícky svet Harryho Pottera a je hladný po informáciách, pikoškách či zábave na túto tému. Naša PotterKomunita sa začala rozrastať na mojom Instagrame, kde nájdete PotterLive, predstavovacie videá kníh alebo zaujímavé infošky. Rozhodla som sa preklopiť toto moje hobby aj plnohodnotne na blog, aby sme sa k týmto veciam vedeli ľahšie vrátiť, a napríklad PotterKvíz si urobiť vždy, keď dostaneme chuť 😍 Na Facebooku nájdeš skupinu #potterKomunita kde sme sa stretli všetci, ktorí sa chceme viac na túto tému rozprávať, zdieľať radosť z najnovších pokladov v zbierke či niečo predať alebo kúpiť.

Rozhodla som sa túto sekciu na blogu spraviť súkromnou a teda ako bonusovú, členskú sekciu – na heslo. Heslo získaš tak, že sa registruješ pomocou tvojej e-mailovej adresy, kam Ti príde mail s heslom.

⚡️Ak si už v našej komunite a máš už heslo, KLIKNI SEM

Si aj ty Potter fanúšik? Pridaj sa k nám 🙂

Pridaj sa do Potterkomunity, zadaj sem svoj e-mail a získaj prístup k členským výhodám ako je napríklad PotterKvíz ⚡️

Subscribe

* indicates required

PotterKomunita v článkoch

⚡️ Na mojom blogu nájdeš aj otvorenú sekciu článkov ⚡️ O tom, ako som navštívila Rokfort, Šikmú uličku či výlet do Londýna Po stopách Harryho Pottera