PotterKomunita ⚡️

⚡️ Ahojte kamaráti, komunita Zúbkovej – PotterKomunita ⚡️

⚡️Ak si už v našej komunite a máš už heslo, KLIKNI SEM

Vítam Vás v našej súkromnej sekcii Potter fanúšikov. Je určená každému, kto rovnako, ako ja, miluje čarodejnícky svet Harryho Pottera a je hladný po informáciách, pikoškách či zábave na túto tému. Naša PotterKomunita sa začala rozrastať na mojom Instagrame, kde nájdete PotterLive, predstavovacie videá kníh alebo zaujímavé infošky. Na Facebooku nájdeš skupinu #potterKomunita kde sme sa stretli všetci, ktorí sa chceme viac na túto tému rozprávať, zdieľať radosť z najnovších pokladov v zbierke či niečo predať alebo kúpiť.

Rozhodla som sa preklopiť toto moje hobby aj plnohodnotne na blog, aby sme sa k týmto veciam vedeli ľahšie vrátiť, a napríklad PotterKvíz si urobiť vždy, keď dostaneme chuť 😍

Rozhodla som sa túto sekciu na blogu spraviť súkromnou a teda ako bonusovú, členskú sekciu – na heslo. Heslo získaš tak, že sa registruješ pomocou tvojej e-mailovej adresy, kam Ti príde mail s heslom.

Si aj ty Potter fanúšik? Pridaj sa k nám 🙂

Pridaj sa do Potterkomunity, zadaj sem svoj e-mail a získaj prístup k členským výhodám ako je napríklad PotterKvíz ⚡️

Subscribe

* indicates required

PotterKomunita v článkoch

⚡️ Na mojom blogu nájdeš aj otvorenú sekciu článkov ⚡️ O tom, ako som navštívila Rokfort, Šikmú uličku či výlet do Londýna Po stopách Harryho Pottera.

S mojou kamarátkou Marínkou máme aj spoločný podcast POTTcastER kde sa rozprávame o našej obľúbenej téme.

Máš svoj wishlist pre priateľov a rodinu, čím ti môžu urobiť radosť? Ja áno.