Mama tipy

Šanca pomôcť Ježiškovi – hračky pre 3. ročnú

Odkedy som sa stala matkou, hračky sa stali moja záľuba. Rada ich vyberám, rada ich so Zúbčatkom testujem. Našu detskú izbu milujem a preto sa snažím aj hračky vyberať tak, aby neboli len funkčné, ale zároveň aj pekné. Dekorácia na poličke. Keď hračky nerušia celkový dojem, nerušia ani deti pri sústredení. Vďaka tomu dieťa vydrží dlhšie pri svojej činnosti. Vianoce sú už doslova za rohom. Tieto dni sú tie posledné, kedy ešte stíhate nakúpiť darčeky s dodaním pod stromček. Preto som sa rozhodla vám dať pár mojich posledných tohtoročných tipov.

Sponzorom tohto článku je Pinguland.

Prečo hračky z hračkárstva Pinguland

Už dávnejšie ma oslovili na spoluprácu, ale u mňa to nebolo aktuálne. Už vtedy sa mi však páčila otvorená a príjemná komunikácia majiteľov Pingulandu. Teraz, keď prišiel čas, oslovila som ich ja. Ešte predtým som si u nich ale spravila objednávku, aby som si overila ich zákaznícky servis. Sama na sebe som si vyskúšala ich fungovanie e-shopu, dodanie tovaru či prozákaznícky prístup. Nemám totiž rada, keď sa niekto na hračkárstvo len hrá a pritom fungujú len na prekupovaní – počkajú na objednávku od zákazníka a až potom objednajú tovar. Najhoršie je, keď majú ešte takú drzosť a napíšu, že tovar je na sklade a ja na neho čakám celú večnosť.

Presne to sa mi v Pingulande nestalo. Objednala som si tovar a ešte som si ho aj osobne mohla prísť vyzdvihnúť na odberné miesto do Dunajskej Lužnej – dedinka pri Bratislave. Majú reálne tovar a nie je ho málo! Momentálne u nich prebiehajú aj posledné predvianočné zľavy, tak ich nezmeškajte, ak ešte potrebuje Ježiško niečo vybaviť 🙂 .

Pomôcky a hračky na kreatívne zábavky

Moja prvá voľba boli fixky pre Zúbčatko. Mala ich dostať do čižmičky, ale nevydržala som to a dala jej ich skôr. Keď som videla aká je fascinovaná mojimi zvýrazňovačkami do diáru, vedela som, že jej voskovky už nestačia. Na stránke nájdete viac druhov – hrubšie aj tenšie, väčšie či menšie balenie. Pod stromček dostane ešte prstové farby.

Moja druhá voľba boli nálepky na okno. Neviem ako je to u vás, no u nás by nálepky mohli byť ako zábavka aj každý deň, celý deň. Najprv som ich mala vždy ako tajnú zbraň do auta, teraz som však zvolila aj takúto alternatívu na dlhý zimný večer. Zapojiť deti do činností ako je vianočná výzdoba je fantastická príležitosť na vytvorenie vianočných tradícii. A nálepky od Little Dutch sú krásnou voľbou. Ľahko sa lepia a odliepajú z okna a použiť ich môžeme niekoľkokrát.

Autá nie sú len pre chlapov

A preto do čižmičky putovali aj puzzle v štýle cesty. Tento počin bolo to najlepšie, čo som tento mesiac vymyslela. Miluje autá, miluje svoju garáž a už asi polroka miluje skladať puzzle. A teraz sa jej to takto prepojilo. Hodiny vydrží vymýšľať ako cestu poskladať a potom sa na nej hrať! Jedna puzzle cesta pre každú matku do domácnosti, aby si vypila teplú kávu, poprosím.

Cesty nepatria len chlapcom

Vrátim sa späť k novinkám od zn. Little Dutch a musím vám tu ešte spomenúť ich prevliekačky. Extra tvrdé kartónové kartičky majú v sebe dierky a deti môžu šnúrkou vyšívať rôzne obrázky. Fantasticky si tým trénujú trpezlivosť a jemnú motoriku. Ja takéto hračky milujem vyťahovať hlavne v banke, na pošte, v aute alebo v reštaurácii. Vtedy ani neviem, že mám so sebou dieťa. Zabaví sa a ja si vždy vybavím, čo potrebujem. Je to skladné a efektívne. V ponuke nájdete aj ružový vzor kvety a motýle, ja som vybrala námornícky záliv.

Skvelé hračky do auta

Začíname s príkrmom

Je to tu. Naše bábätko Zúbček dostane pod stromček svoju prvú výbavu na jedenie. Už pri Zúbčatku som chcela vyskúšať značku Mushie a tak som si povedala, že teraz sa už do toho ozaj pustím. Budeme testovať silikónové prestieranie, tanier s prísavkou aj lyžičky. Ak si ich obľúbime tak, ako si Krpček obľúbil svoju loptičku, čo dostal do čižmičky, máme sa na čo tešiť.

Tú ste mi poradili na Instagrame práve vy a nemohli ste poradiť lepšie. Prekvapila ma hlavne materiálom. Čakala som, že bude pevná, no ona je z mäkkého potravinárskeho silikónu. Zúbček si ju vie krásne chytiť a ona sa mu prispôsobí v rúčkach a v puse tak, ako to on potrebuje. A ja aj vďaka nej, teraz môžem písať tento článok. Spokojnosť teda na oboch stranách :D. Týmto by som vám chcela opäť poďakovať, že sa zapájate, odpovedáte mi a že ste tou najlepšou instakomunitou, akú som si mohla priať <3 .

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

error

Sociálne siete