Harry Potter Fans

Tipy na darček pre fanúšika Potter sveta

Opäť sa blížia najkrajšie sviatky roka, a tým nemyslím svoje prichádzajúce narodeniny hahah. V minulosti som vám spomínala napríklad krásnu sadu s mysľomisou a dnes vám chcem opäť sprostredkovať pár tipov na darček pre Potter fanúšika. Sponzorom tohto článku je obchod Nekonecno.sk, ktorý nám do 30.11.2022 poskytol aj zľavový kód v e-shope v tvare ZUBKOVA10 . Ďakujeme.

Adventný kalendár

December začína už Mikulášom a ja mám pre vás parádny tip – adventný kalendár. My sme doma mali takú tradíciu, že sme dostali adventný kalendár až na Mikuláša, a teda sme si ráno mohli otvoriť hneď 6 okienok! Na e-shope Nekonečna nájdete množstvo adventných kalendárov, na rôzne témy.

Môj tip pre vás je kalendár s Hedvigou. Krásny 3D kalendár navrhnutý Matthew Reinhartom, ktorý dizajn študoval v New Yorku a napísal aj knihu 3D sprievodca Rokfortom. 25 vyskakujúcich okienok sa postupne menia na magický strom plný nádherných ilustrácií. Nenahraditeľný kúsok v zbierke môže byť každý rok aj vaša krásna vianočná dekorácia.

Harry Potter: Hedwig Pop-up Advent Calendar

Kalendár je vo formáte knihy. Keď ju otvoríte, objaví sa vám 3D Hedviga na kope darčekov, ktoré sa postupne menia na vianočný strom s ozdobami. Každé PopUp okienko skrýva prekvapenie inšpirované z Harry Potter filmov. Každý kalendár obsahuje aj brožúrku, obsahujúcu fakty z filmov o Harry Potterovi (brožúrka je v anglickom jazyku). Vedeli ste napríklad, že keď vidíme vo filme krásnu jantárovú farbu ďatelinového piva, je to vlastne jablkový džús?

Harry Potter: Hedwig Pop-up Advent Calendar

Mikuláš čo mi dáš?

Mikulášsku nádieľku môžete obohatiť krásnou figúrkou v podobe stromostrážcu Šperháka. Stromostrážca je fantastické a mierumilovné zviera, ktoré žije vo vzácnom strome a živí sa hmyzom. Ak by ste jeho domov ohrozovali, brániť sa začne svojimi ostrými prstami, ktorými vám môže aj vypichnúť oči. Drevo z týchto stromov je väčšinou používané na výrobu čarovných prútikov. Figúrka stromostrážcu Šperháka je v jeho životnej veľkosti a jeho končatiny sa dajú ohýbať. V balení nájdete aj dve magnetky a kartičku s opisom.

Fantastic Beasts and Where to Find Them: Bendable Bowtruckle (Miniature Editions)

Do čižmičky môžete prihodiť aj Rokfortský čarovný veniec, ktorý viete rozžiariť pomocou prútika (v balení sa nenachádzajú batérie). Staňte sa na pár chvíľ naozajstným čarodejníkom a pomocou miniatúrnej repliky rozžiarte veniec s erbom Rokfortu. V balení nájdete aj knižôčku (opäť po anglicky). ktorá obsahuje informácie o čarodejníckych Vianociach a je obohatená o fotky z filmov.

Keď už som pri prútikoch, čo takto napísať pomocou neho list Ježiškovi? Obchod nekonecno.sk ponúka aj takúto parádu! Prútik Harryho Pottera má tentokrát ako jadro tuhu na písanie.

Harry Potter Magic Socks Mix Ponožky
Harry’s Wand Pen
Hogwarts Christmas Wreath and Wand Set Lights Up! (Miniature Editions)
Rúška Harry Potter Face Masks Hafflepuff 2-Pack

Kedže winter is coming, určite sa nám všetkým zídu ponožky. Balenie týchto ponožiek je špeciálne, a preto aj rozbaľovanie bude zábava. V týchto časoch sa opäť zídu rúška, ktoré si viete personalizovať vašou fakultou. Last but not least Pop! figúrky. Túto moju srdcovku nesmiem ani v tomto článku zabudnúť spomenúť. Popky sú hneď po knihách základný kameň mojej zbierky. Po minulej Hedvige z prvého ročníka k nim pribudol doráňaný Harry, ktorý práve zachránil Kameň mudrcov.

Funko POP! Harry Potter: Harry Potter with The Stone

Hurá! Aj tentokrát sa darebáctvo podarilo!

Budem veľmi rada, ak sa necháš inšpirovať a zanecháš komentár, čím si si, alebo niekomu inému, urobil/a radosť.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

error

Sociálne siete