Harry Potter Fans

Valentín a jeho prekvapenia

Blíži sa Valentín a keďže viete, že my ho doma oslavujeme, rozhodla som sa, že aj tento rok vám prinesiem tipy, čím urobiť sebe alebo svojej polovičke radosť. No tentokrát nie len z Potter sveta ako minule.

Tento článok zasponzoroval obchod Nekonecno.sk kde opäť platí zľavový kod ZUBKOVA10 na 10% zľavu na všetko v e-shope.

Popky

Ako prvé spomeniem moje milované figúrky. Okrem toho, že vám denne v zbierke pripomínajú vaše obľúbené postavy, pripomínajú aj obľúbené scény. Napríklad vtipnú časť z Tajomnej komnaty, kedy si Ron zlomí prútik! Najmladší chlapec od Weasleyovcov v otcovej modrej Fordke je jeden z mojich klenotov.

Nie, nemáte ružové okuliare. To je limitovaná edícia valentínskych Popiek! Yoda, Ahsoka či Darth Vader v špeciálnom prevedení obohatia nejednu zbierku. Nezabúdajme aj na Disney kolekciu. Na Disney+ sme pred pár týždňami objavili koncert z Hollywood bowl Encanto a odvtedy sa u nás týždenný limit na telku míňa práve s rodinou Madrigal. Preto môj ďalší tip bude práve na tieto Popky. Sú síce na objednávku, no na dobré sa oplatí čakať. Belle z Krásky a Zvieraťa alebo Anna z Frozen v edícii Q posket sú ale dostupné hneď a dokonca sa momentálne nachádza vo výpredaji! Tak neváhajte 🙂

Na predajni práve prebieha výpredaj -30%
a ak máte v merítku Popky, ktoré sa vo výpredaji nenachádzajú, využite na predajni možnosť zbierania pečiatok. Za každých 7 Pop! figúrok máte 1ks grátis!

Knihy a Valentín

Pri mojej poslednej návšteve Nekonečna, som okrem samozrejme brutálne veľa komiksov, natrafila aj na jednu špeci knihu. Kniha (nielen) receptov zo sveta Harryho Pottera! Šesť udalostí s HP tematikou od začiatku až po koniec a ako bonus aj nejaké zaujímavosti zo zákulisia! Ak vieš dobre po anglicky, alebo tvoja polovička, neváhaj a urob radosť knihou. Alebo si ju urobte navzájom a potom aj spolu organizujte veľkolepú párty z magického sveta! Nezabudni pozrieť aj iné knihy, kuchárky nájdeš aj v téme Naruto, Warcraft alebo Starwars. Takže ak chceš od chlapa aby ti navaril večeru, ale on sa k činu nemá, možeš to skúsiť takto 🙂

Pri knihách ešte ostanem. Videla som totiž, a aj v stories som vám už ukazovala, nádhernú POPUP knihu s Disney princeznami (aj so Stranger Things). Postavičky a hrady sú v 3D ilustráciách a spolu je ich až 27 vyskakovacích okienok. Kniha zachytáva 11 filmov, napríklad už vyššie spomínanú Krásku a Zviera, ale aj Ariel či Rapunzel. Nádherný a aj veľmi zaujímavý kúsok do zbierky v anglickom jazyku.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

error

Sociálne siete