Harry Potter Fans

Vchod do Šikmej uličky

Ahojte! Je to konečne tu 🤩 Nadišiel ten čas vianočný a ja vám opäť vďaka obchodu Nekonecno.sk môžem ukázať svoje tipy na darčeky, či už pod stromček alebo do čižmičky. Neskutočne sa teším, že mám doma svoj vlastný vchod do Šikmej uličky 😍 Ak by ste ho chceli aj vy, môžete využiť zľavový kód, ktorý máme pre POTTcastER v rovnakom znení, a teda POTTCASTER🙂 .

Dole pod článok vám dám odkazy aj na ostatné články, pretože aj v nich sú dokonalé tipy, ktoré potešia nejedného fanúšika. Napríklad mysľomisa, kufrík alebo adventný kalendár.

Set Šikmá ulička

Vchod do Šikmej uličky

Začnime mojim tohtoročným ultimátnym favoritom! Set Šikmá ulička. Obal je prenádherný, holografický a vo videu si môžete vypočuť našu vtipnú príhodu s ním . A čo nájdete vo vnútri? DO-KO-NA-LÉ postery Denného proroka 🤩 ešte teraz mám chuť skákať od radosti ako vtedy, keď sme ich v škatulke objavili. Rozkošný ružový Pigmejský chumkáčik, malý Hagridov dáždnik, knižka o Šikmej uličke, mapa, dodatok k listu a nálepky.

Set Patronusy s prenádhernými kartičkami

Patronusy

Minulý rok sme vám dávali tipy, že ak chcete potešiť Harry Potter fanúšika, máte sa zamerať na to, čo sa mu najviac páči. Buď to býva obľúbená časť, postava alebo predmet. Ak sú to patronusy, mám pre vás fantastický tip! Darčekový set so svietiacimi kartičkami, interaktívnym denníčkom a nálepkami. Podľa mňa je krabička dizajnová a praktická. Aké sú kartičky neobyčajné a krásne, ste mohli vidieť u nás na stories alebo aj vo videu na YouTube.

príšerná kniha príšer ako „živá“ hryzúca a naháňajúca miniatúrka

Príšerná kniha príšer

Vždy ste túžili ju mať? Ja tiež! A som nesmierne rada, že práve túto mám v miniatúrnej verzii. Aj keď… dokáže narobiť poriadny rámus a vystrašiť nejedného člena rodiny. Pozor, v balení sa nenachádzajú baterky, preto si dve malé AAA baterky hoďte do balíčka spolu s Príšernou knihou príšer. A pozor na prsty!

V neposlednom rade moje každoročné odporúčanie – POPky. To je darček, ktorý nikdy nesklame a musím povedať, že minimálne môj brat si už asi zvykol, že nimi u mňa nikdy nestúpi vedľa 😀 Ďakujem Bráško!

krásny poster zo sady Šikmá ulička, dve Popky – Albus Dumnledore a jeho fénix Félix

Články z minulých rokov:

Kufrík a knižné nápady

Adventná Hedviga a svietiaci veniec

Mysľomisa a puzzle

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

error

Sociálne siete